Khabib Nurmagomedov pred pár dňami v dobrej nálade vyzval na zápas doteraz neporazeného Floyda Mayweather. Americká legenda boxu si síce dala poriadne na čas, kým sa vôbec uráčila na internetový odkaz novopečeného šampióna odpoveď, no zdá sa, že je pred nami ďalší skvelý zápas!

 

Khabib po brutálnej porážke McGregora nechal na svojom Instagrame Mayweatherovi takýto odkaz: Hej Floyd, teraz sa musíme pobiť my dvaja. 50-0 verzus 27-0, dvaja chlapi, ktorí nikdy neprehrali. V džungli môže byť len jeden kráľ, avšak vlastne ja už ním som, pretože som dokázal dostať McGregora na kolená, čo sa tebe nepodarilo!

Pár dní po zverejnení tohto postu sa nedialo vôbec nič, no dnes sa na Mayweatherovom oficiálnom profile zobrazili tieto riadky: CBS, Showtime a MGM Grand, vytiahnite si šekovú knižku! Choďte sa pozrieť na profil @leonardellerbe a pozrite si ako ma vyzýva Khabib Nurmagomedov. Spravme v Las Vegas opäť veľkú show!

Zdá sa tak, že Floyd „money“ Mayweather  neostane svojej povesti nič dlžný a príležitosť prísť na ďalšiu mastnú sumičku si rozhodne nenechá újsť!

Khabib Nurmagomedov výzva pre Mayweathera:

Floyd Mayweather vs. Conor McGregor:

Zdroj/Foto: Instagram