Relácia TV Markízy Svadba na prvý pohľad spojila dvoch krásnych ľudí, ktorí našli lásku a vydržala dodnes. Hovoríme o páriku, ktorý v šou podstúpil nezvyčajnú cestu, narozdiel od ostatných. Dvojica sa totiž poznala a ženích zabránil svojej vyvolenej vydať sa za niekoho iného. 

Dvojica si spoločne nažíva v Prahe a najnovšie sa rozhodli spečatiť ich lásku skutočným obradom. Exkluzívne pre markiza.sk prezradili, že ich svadba sa uskutoční už 14. augusta v rodnej zemi nevesty, na Slovensku.

„Prípravy na svadbu sú už v plnom prúde. Je to náročnejšie, ako som čakala. Prísť na svadbu a mať všetko zariadené bolo omnoho jednoduchšie, aj keď som nevedela, koho si vlastne beriem. Samozrejme, veľmi sa teším a snažím sa nestresovať, no ja ako žena cítim zodpovednosť za to, aby sa všetko stihlo zariadiť na čas. Keďže svadba bude na Slovensku, pomáha mi aj mamka. Najdôležitejšie však pre nás je, aby sa všetci cítili prijemne a užili si to,“ povedala šťastná nevesta Tereza.

Na veľký deň sa teší aj ženích Milan, ktorý sa taktiež nevie dočkať. „Prípravy na svadbu prebiehajú už od samotného oznámenia. Doteraz to bolo skôr nárazové, ale ako sa blíži termín svadby, je toho čoraz viac. Riešia sa konkrétne veci ako kvety, program, outfity, ubytovanie a podobne. Prednedávnom sme boli kvôli svadbe na Slovensku a tak to na mňa úplne doľahlo, že už sa to deje naozaj,“ uviedol Milan.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/terezahudecova, svadba_na_prvy_pohlad_