Moderátorka zákulisia speváckej súťaže The Voice a zároveň česká rapová diva Sharlota Frantinová zverejnila na Instagrame doteraz najpikantnejšie fotky. Mladá papuľnatá fešanda nemá zrejme s ničím problém a odvaha jej rozhodne nechýba. 

 

Už len zopár tisíc sledovateľov chýba k tomu, aby hnedovláska prekonala čarovnú hranicu 300 tisíc. Ako sama v niekoľkých rozhovoroch tvrdí, nie je so sebou na 100% spokojná. Preto ďakuje za fotografie, ktoré jej dvihli sebavedomie a utvrdili ju v tom, že má mať samu seba rada.

“Chcela by som poďakovať @jako_photography, ktorý mi opäť dodal sebavedomie a utvrdil ma v tom, že mám samu seba a svoju postavu rada, aj keď mám akékoľvek obdobie, náladu, kilo navyše, pretože som ako prasiatko alebo som lenivá pravidelne cvičiť,” vyznáva sa na Instagrame.

Kráska si vás určite získa, s rukou na srdci môžeme tvrdiť, že ide jednoznačne o najodvážnejšie zábery jej kariéry! Čo na ňu hovoríte?

Spomínané pikantné fotky si môžete pozrieť >>tu<<

Foto/Zdroj: Instagram/ sharlotaofficial

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)