Duel znamená napätie a to treba nejakým spôsobom uvoľniť. Farmári to však po tom poslednom medzi Lukášom a Henrikom poriadne prehnali a odtrhli sa z reťaze. Počas noci osláv boli všetci opití, vykašľali sa na pravidlá a niektorí farmári dokonca začali súložiť priamo pred kamerami. O to ťažšie bolo následné prebudenie…

Nikol Fridrichová s Henrichom Kuľkom a Rebeka Hlavatá s Erikom Zahorjanom spolu na dvoch posteliach. Podľa pohybov pod perinami, horúcich francuzákov a vzdychov tam rozhodne karty nehrali, to by však ani zďaleka nebol taký problém, ako pár väčších prešľapov.

Jasne stanoveným pravidlom je, že hranice medzi mestom a dedinou sa na Farme nemajú prekračovať. Na to však podgurážení farmári vôbec nemysleli. Maja napríklad vzala Nikol, aby sa pozrela na ich prasiatka, čo by už samo o sebe bolo chybou, no ona ešte aj zle zavrela chliev a štyri z nich utiekli!

Keď sa Erik prekecol a prezradil Evelyn, že Monika “bozkávala medvedíka čistotného”, moderátorke hneď došlo, že na statku sa dialo niečo nekalé a začala sa pýtať ďalej. Kým väčšina farmárov po chvíli sklopila oči, slova sa chopila Sára a zahanbená priznala, že ostatnú noc sa všetci správali horšie ako zvieratá.

Farmári tak kvôli prekročeniu hraníc a strateným prasiatkam môžu očakávať poriadne tvrdé tresty. Evelyn im pripomenula pravidlo “kus za kus” a dôrazne im poradila, aby si radšej dali do poriadku veci skôr, než príde hospodár Martin. Nikol, ktorá nesie veľkú časť viny za to, čo sa stalo, sa následne pred kamerou vyjadrila, že prijíma zodpovednosť a bola by najradšej, keby ju z Farmy vyhodili.

Viac si môžete pozrieť v priloženom videu:

Zdroj/Foto: TV Markíza