Slovenská Misska Miroslava Fabušová sa do povedomia viacerých ľudí dostala po vážnej autonehode v limuzíne s Borisom Kollárom počas zákazu vychádzania. Na tento moment nikdy nezabudne a bude jej ho pripomínať aj nové tetovanie.

Predseda parlamentu Boris Kollár nie je, žiaľ, jediný, kto sa po nehode už viac ako mesiac veľmi ťažko zotavuje. Problémy má aj jeho spolujazdkyňa krásna Miroslava Fabušová, ktorá v domácej liečbe čaká na vážnu operáciu chrbtice. „CT ukázalo, že štvrtý stavec bol zlomený a platničky medzi piatym a siedmym stavcom vysunuté. Operácia krčného stavca jednoducho musí byť čím skôr. Budú mi musieť robiť vštep z panvy a dávať ho do krku,“ uviedla pre portál Nový čas.

Na túto tragickú udalosť budú obaja spomínať do konca svojho života a potvrdila to aj modelka. Práve ona si svoje dôležité životné udalosti dáva zvečňovať tetovaním, aby mala viditeľnú spomienku. Najnovšie si nechala vytetovať červené srdiečko s nápisom vnútri 14+II.

„To tetovanie má pre mňa význam a určite aj pre Borisa, pretože vie, čo znamená 14 plus 2. Ostatné by som nechala na hádanku. Určite to pre nás veľmi veľa znamená a vie o tom plnom význame iba on a ja. Zažila som veľmi veľa vecí, ale takéto dôležité potrebujem mať nejakým spôsobom na tele ako spomienku. Preto mám toľko tetovaní,“ prezradila v hádankách Fabušová.

Každopádne číslica je pravdepodobne rozlúštená, pretože Boris Kollár je narodený 14. augusta. Ale čo znamená rímska dvojka sa novému času už zistiť nepodarilo.

Fotografie jej nového tetovania si môžete pozrieť TU!

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/mirkafabus, Facebook/BorisKollarOfficial