Nela Slováková dostala foto prirodzenia

Platonická láska je úžasná vec. Podľa psychológov nám pomáha prekonať ťažké chvíle a funguje aj ako skvelá motivácia. Niektorí však dúfajú, že neopätovaná náklonnosť k populárnej celebrite nezostane len v nedosiahnuteľnej rovine, a tak to so snahou vymámiť od objektu lásky aspoň trocha pozornosti poriadne preženú. Dokonalým príkladom je vášnivý fanúšik Nely Slovákovej, ktorý neváhal poslať jej fotografiu svojho prirodzenia!

Povedať „veľmi ťa chcem“ je jedna vec, ale pridať háčik, na ktorý by sa mohla zlatá rybka chytiť, to je nový level balenia žien cez sociálne siete! Teda aspoň podľa nadšeného muža, ktorý zrejme dúfal, že podnikateľka Nela Slováková bude jeho pýchou taká ohromená, že si okamžite vypýta jeho adresu. S reakciou, ktorú ale nasledovala v skutočnosti, rozhodne nerátal.

Nela Slováková

„Aj ja teba!,“ nechala sa počuť dobre pobavená Nela a odkaz mu poslala späť spolu s jeho pôvodnou správou. Nie však formou odpovede… Urobila tak verejne!

Zadaná kráska, ktorá momentálne dovolenkuje na slnečnom ostrove Maurícius, týmto zrejme odplašila množstvo príliš vášnivých fanúšikov, ktorí by sa mohli podobným spôsobom uchádzať o jej priazeň. Po verejnom odhalení diskotékového baliča si totiž dvakrát rozmyslia, či chcú byť vystavení na Instagramovom účte, ktorý sleduje takmer 350-tisíc ľudí.

Fotografiu si môžete pozrieť >>> TU <<<!

Nela Slováková s priateľom

Zdroj: Instagram/nelaslovakova | Foto: Instagram/nelaslovakova