Farma 12, ktorá v noci spoznala svojho víťaza, bola plná intríg a ostrých konfliktov, nechýbala však ani dávka romantiky. A keďže si diváci mnohé nové televízne tváre obľúbili – alebo v nich, naopak, našli svojich antihrdinov – televízia sa opäť rozhodla pre pomyslené pokračovanie projektu prostredníctvom relácie Život po Farme. Vraj sa pritom skutočne máme na čo tešiť!

To, že sa bude natáčať Život po Farme, nie je žiadna novinka – nielenže sa to dalo po úspechu rovnakého minuloročného projektu očakávať, no čosi o tom už koncom novembra prezradila aj exfarmárka Nikol Fridrichová.

Influencerka naznačila, že sa projektu zúčastní aj ona sama, pričom farmári budú rozdelení do pätíc. Ona sama sa veľmi smiala na tom, s kým sa v takejto skupinke ocitla, takže zrejme môžeme očakávať ďalšie dobrodružstvá s ňou, Rebekou a Heňom.

Markíza si od projektu sľubuje, že preverí, ako dlho pretrvajú nielen nepriateľstvá, ale predovšetkým narýchlo vzniknuté farmárske vzťahy. V tomto smere sa bude zrejme pozornosť upriamovať predovšetkým na Erika a Sáru, ktorí na jednej strane pôsobili súdržne, no na tej druhej sa nevyhli pochybnostiam a úskaliam od samého začiatku.

Čo myslíte, budú spolu ešte aj týždne po finále alebo na nich doľahne nepríjemná realita? Uvidíme!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: TV Markíza