Od prvej chvíle kedy sa dali opäť do kopy Justin so Selenou, fanúšikovia netrpezlivo čakajú, čo sa bude diať. Ich vzťah zosilnel, nabral na vážnosti a strašne rýchlo sa vyvíja. Hrdličky už spolu aj bývajú, takže otázkou ostáva, či už nastal ten správny čas na rázny krok – teda na svadbu storočia? Justin v tom má jasno, všetko záleží na krásnej Selene.

Blízky zdroj pre magazín “USWEEKLY” potvrdil, že Justin si je naprosto istý svojou budúcnosťou so speváčkou, aj keď v minulosti urobil zopár chýb, teraz sa chce kvôli nej zmeniť a byť lepším človekom.

Spevák vie, že pre Sel nebolo ľahké dať mu druhú šancu, takže to neberie ako samozrejmosť. Váži si toho, čo preňho jeho kráska urobila. Postavila sa vlastnej rodine, ktorá bola zásadne proti obnove ich vzťahu a síce z toho jej rodina nie je nadšená, aspoň menšou útechou pre nich je, že je ich dievčatko spokojné a šťastné.

To, čo urobila v Justinovi vyvolalo ešte väčší pocit istoty, že práve Selena je preňho tá pravá a že s ňou chce stráviť zvyšok svojho života! Zdroj dodal, že sa blondiak zmenil a že začal robiť veci, ktoré robia šťastnejších oboch. Justin sa chce s kráľovnou Instagramu dokonca oženiť a spečatiť ich lásku na papieri. Takže je len otázkou času, kedy naberie odvahu a požiada svoju vyvolenú ruku!

 

Zdroj/Foto: Instagram, youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*