Meno Tomáša Deáka je medzi “oktagonovou” spoločnosťou pomerne známy pojem aj napriek tomu, že sa v slovenských klietkach príliš často nebil. Už 14.9. zažije hala Ondreja Nepelu návrat legendy a obrovskú šou!

Určite ste si na sociálnych sieťach všimli neúnavné podpichovanie českého fightera Filipa Maceka, ktorý považoval za svoj jediný cieľ iba šampióna ruskej Fight Nights Global. Tomáš Deák jeho výzvu konečne prijal, a tak sa fanúšikovia bojových športov môžu už o pár týždňov tešiť na výnimočnú podívanú!

“Macek si svoju šancu odpracoval a je dobre, že mu ju Deák nakoniec dáva. Presne v túto chvíľu má tento zápas zmysel pre oboch a diváci sa môžu tešiť na neuveriteľné, titulové česko-slovenské derby,” hovorí promotér Ondrej Novotný.

“Znamená to pre mňa určite veľa. Naviac, vraciam sa po pauze kvôli zraneniu. Chcem sa vrátiť do zápasového tempa a hlavne víťazného tempa. Filip je dobrý bojovník. Prečo práve on? Už dlhšiu dobu ma vyzýva, chce si so mnou zmerať sily. Má tiež peknú šnúru víťazstiev, takže je to hlavný adept na titulový zápas. A kde inde, než doma v Bratislave! Ale pozor, činy sú viac ako reči,” reaguje samotný Tomáš.

Bratislava sa okrem tohto atraktívneho zápasu môže tešiť aj na duel Sama Krištofiča a Roba Pukača, nazývaný tiež BITKA O BRATISLAVU. Nebude chýbať obľúbený a večne vysmiaty Meloun Petrášek či dlhoočakávaný návrat Iľju Škondriča. Pozor, lístky sú už v predaji 🙂

Foto: Instagram/ oktagonMMA | Zdroj: Oktagon MMA