Hneď prvý večer to poriadne prepískol! Farmár Matúš, ktorý na statku “hrá” za mesto, bol spolu s misskou Xéniou zvolený za sluhu. V potetovanom Košičanovi sa notorický playboy nezaprie ani počas bieleho dňa, nieto ešte v noci vedľa krásnej ženy, kedy je navyše pod vplyvom alkoholu.

Sluhovňu si nechali pripravenú s rozsvietenými svetlami a otvorenými oknami. Keď to krehká Xénia zistila, ihneď zavolala na pomoc svojho kolegu Matúša, aby jej pomohol s likvidovaním nesmierneho množstva hmyzu, ten však práve na parkete vytáčal Rebeku.

Farmár ale napokon skutočne do sluhovne dorazil a na obvinenie, že je podgurážený, len s veľmi ťažkou artikuláciou reagoval, že to je všetko iba únava. Ani tá mu však nebránila v tom, aby po zhasnutí svetiel robil v posteli Xénii návrhy.

Blondínka sa ho snažila od seba odtlačiť so slovami, aby si uvedomil, že všetko snímajú kamery, bol však totálne neodbytný. V jednej chvíli sa dokonca zdalo, že nadvihol prikrývku, aby skúsil Xéniu presvedčiť aspoň ukážkou svojej vášne, odbila ho však slovami: “Nepribližuj sa, fakt!”

Viac si môžete pozrieť v novej epizóde Farma X-tra (v poslednej tretine relácie) – TU!

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza