Hovorí sa “aké požičaj, také vráť”. Na druhej strane tiež platí, že nie sme o nič lepší, keď negatívnu energiu oplácame ešte väčšou dávkou ničomu nepomáhajúcej negatívnej energie. Exfarmári Beáta, Rebeka a Mário dostali najnovšie možnosť verejne zareagovať na niekoľko otvorených hejtov, ktoré na nich napísali diváci Farmy v komentároch. Toto sa im veru ľahko počúvať nebude!

Pravidelne o sebe na sociálnych sieťach čítať, čo sme mali a nemali urobiť, na čom by sme mali popracovať a že sme sa správali nevhodne – akurát povedané “trochu” inými slovami – určite nie je príjemné. Je to však len obrátená stránka popularity, s ktorou museli farmári naisto počítať. Nech robíme, čo robíme, nikdy totiž nesadneme každému.

Namiesto toho, aby to nechali tak, sa však Beáta, Rebeka a Mário rozhodli brániť, a to poriadne svojsky. V šou Život po Farme si na seba prečítali niekoľko výrazne negatívnych komentárov a cez kameru poslali svojim hejterom skutočne nepríjemné odpovede.

Poznámky o Máriovi sa týkali predovšetkým toho, čo robil (či skôr nerobil) na Farme, ako aj jeho s*xuálnej orientácie. Nechtový dizajnér reagoval vztýčeným prostredníkom a rečami, že má všetkých hejterov v…

“Moja, aj keby som gay alebo bis*xuál, teba do toho nič, lebo ty si asi smradľavá škaredá heteráčka, čo ťa nikto nechce. A vieš, čo ti poviem? Mám silnú konkurenciu medzi babami a každý jeden chalan ma chce. A mám ťa v p..i!,” vysmial hejterku z komentáru Mário.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Po Máriovi dostala slovo Beáta, ktorá si vypočula nechutné poznámky na svoju záľubu v líčení sa, ako aj veľmi negatívnu kritiku na margo svojej plnšej postavy. Podobne ako Mário, ani tmavovláska nezostala slečne z komentáru nič dlžná.

“Moja zlatá! Keď si priblížim tvoju profilovku, mala by si začať ísť na detox aj ty. Ďalšie, keby predávaš autá, bola by si rada. A maľovať? To ti už nepomôže!,” vysmiala mladú slečnu Beáta.

Ani Rebekini hejteri na internete nezaháľali a farmárku si podali predovšetkým pre podraz voči Nikol Fridrichovej. Ľudia Rebeke vyčítali predovšetkým aroganciu, šírenie negatívnej energie a zlomyseľnosť.

Exfarmárka navrhla, aby skúsili, či je skutočne taká zlá a stretli sa s hejtermi aj naživo. Na komentár, že na takúto ženu by sa ľudia mali chodiť pozerať ako na exemplár v ZOO odvetila: “Teraz, jak mám nabombený zadok, tak sa na mňa ľudia pozerajú jak na zvieratá v ZOO. To máš pravdu. Ale to preto, že som pekná.”

Všetky farmárske reakcie si môžete pozrieť >>>TU<<< (od 6:40)!

Zdroj/Foto: TV Markíza