maiga farma

Ponorková choroba na televíznom statku naberá na obrátkach. Za všetko môže súťažiaci, ktorí ostatným farmárom ide už pekelne na nervy. Zdá sa, že zlatá éra na Farme poriadne odkrýva charaktery!

 

Na televíznom statku to permanentne vrie, no aktuálne „prilieva olej do ohňa“ jeden z najstarších obyvateľov Farmy. Ibrahim Maiga (55) sa doposiaľ tváril ako stelesnené dobro a pre každého súťažiaceho mal vždy po ruke prívetivé slová, karta sa však obrátila potom, ako bol Ibi farmárom týždňa.

Keď Maiga získal pozíciu farmára týždňa, predpokladal že mu ostatní súťažiaci budú prejavovať patričný rešpekt. Nestalo sa tak a farmári nasledovali skôr overené pracovné postupy, ako Ibiho vychytávky z Afriky. V exotickej hviezde deväťdesiatych rokov sa tak stupňoval „spravodlivý“ hnev. Na znak protestu tak Maiga zahájil nervy drásajúce pospevovanie si ľudovej odrhovačky z jeho rodnej zeme.

Aj keď ostatní farmári na Ibiho naliehali, nech so spevom konečne prestane, ten ich úspešne ignoroval. Táňa sa napríklad netajila tým, že by Maigu najradšej ovalila kladivom po hlave. “Ibi sa, bohužiaľ, prejavil pred ostatnými, že dokáže byť aj zlomyseľný a uštipačný,” opísal konanie Maigu Šmahel, ktorý sa s Ibrahimom dostal zatiaľ do najväčších slovných potýčok.

maiga kotleba

Prečítajte si tiež:

Ibi Maiga šokuje úprimným statusom: Toto si myslí o Kotlebovi!

 

Maiga sa najnovšie netají ani sklamaní z produkcie šou, ktorá už tradične pripravila po dueli súťažiacim hostinu v podobe pečeného prasiatka. Ibrahim ako moslim, bravčové mäso nekonzumuje, čo ho opäť poriadne napálilo a berie to ako vrcholnú nespravodlivosť voči jeho osobe. Zdá sa tak, že zlomyseľná pieseň „Afrika jejeje…“ ešte zaručene bude znieť po televíznom statku.

maiga
Maiga lezia africkou odrhovačkou ostatným súťažiacim na nervy.

Takto si Maiga pospevuje na Farme

Zdroj: YouTube, TV Markíza | Foto: Facebook, YouTube