Každý normálny človek vie, že čas, ktorý môžeme stráviť s milovanými osobami okolo nás, je obmedzený, a preto si cení každú chvíľočku, ktorá mu s nimi bola dopriata. A hoci sa niektoré udalosti dajú predvídať, aj tak nás vždy zasiahnu nepripravených… Zrejme tak nejako to momentálne cíti farmárka Mirka, ktorá prežíva obrovský žiaľ. Opustila ju jedna z najdrahších osôb v živote – jej milovaná babička.

„Stále mi nedochádza, že tu s nami už nie si. Moja druhá maminka… Ďakujem ti za všetko, čo si pre nás robila a aká si bola. Plná života, vždy usmiata, vždy si nás vedela rozosmiať,“ píše vo svojom emotívnom vyznaní na Instagrame Mirka. Spomína v ňom aj na život na farme.

„Som šťastná za tvoj list na farmu a za to, že sme spolu ešte strávili nejaký čas. Ty vieš, prečo som chcela z tej farmy odísť!,“ vyznáva sa tajomne a posiela mnoho lásky na druhý svet. Skutočnú príčinu, o ktorej vravela, sa už zrejme nedozvieme. Každopádne vyjadrujeme Mirke úprimnú sústrasť a mnoho síl do obdobia, ktoré ju bez jej milovanej opory v živote čaká.

Mirka vyznanie 1

Mirka vyznanie 2

Mirka vyznanie 3

Zdroj: Instagram/miim3s | Foto: Instagram/farma.markiza, miim3s