Trávia spolu čas v izolácii, kde majú pocit, že svet vonku neexistuje, dajú si alkohol, celkom zabudnú na to, že ich kdesi niekto čaká a oddajú sa idealistickým predstavám, že už všetko bude navždy len dobre. Tak to na Farme chodí už od nepamäti a najnovšie sa obeťou tejto ilúzie stala Rebeka Hlavatá, ktorá sa po noci strávenej s Erikom Zahorjanom rozhodla urobiť životný krok. Chce sa rozísť s partnerom!

Vedela, že Farma bude v jej živote znamenať prielom a že vďaka nej buď niečo získa alebo o niečo príde. Rebeka Hlavatá sa s týmto postojom k reality šou zdôverila v otvorenom rozhovore s Ankou a Monikou. Jej vzťah s priateľom vraj nebol ideálny už predtým, no teraz celú vec vidí s odstupom a má pocit, že viac nemá budúcnosť.

“No, mám/nemám niekoho vonku, to je také, že… On chce, aby som mala,” tvrdí Rebeka, ktorá tesne pred nocou strávenou s Erikom poslala svojmu partnerovi prostredníctvom kamier odkaz, aby nerobil hlúposti.

Recepčná na klinike plastickej chirurgie prezradila aj to, že jej partner už v minulosti urobil kravinu a teraz sa bojí, že keď si Rebeka nájde iného, okamžite ho odkopne. Čo, zdá sa, v skutočnosti nie je ďaleko od pravdy. Všetko totiž nasvedčuje tomu, že Rebeka sa už rozhodla.

Viac si môžete pozrieť v priloženom videu.

Zdroj/Foto: TV Markíza