Hoci sa hovorí, že po pár dňoch pod drobnohľadom kamier človek aj zabudne na ich prítomnosť, u žien na Farme to zrejme nie je až tak úplne pravda. Za každých okolností chcú vyzerať dobre, a hoci sú nevyspaté, zničené prácou a oproti svojej bežnej kondícii aj pribraté, stále sa snažia nedostatky napraviť vhodným oblečením a make-upom. Tento ich ranný rituál najnovšie neskritizovali len Lukáš s Heňom, ale aj moderátor Farmy X-tra Martin Šmahel!

Hoci poslední mužskí zástupcovia dedinčanov na statku momentálne tvoria s Xéniou, Katkou a Ankou silnú alianciu, neznamená to, že schvaľujú všetko, čo robia. Najnovšie si napríklad nepekne posvietili na ich ranné rituály. Samozrejme, len vo dvojici a tak, aby to dievčatá nepočuli.

“Keby som bol žena a vstávam hodinu skôr preto, aby som sa namaľoval, tak ma trafí šľak!,” rozohnil sa Heňo počas starostlivosti o zvieratká. “Samé klamy! Vypchávky, farby, ty kokos…” Lukáš, ktorý s nim súhlasil, následne vyhlásil, že je čudné, že sa ženy maľujú, pretože táto aktivita prináleží skôr klaunom.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Vo Farme X-tra, kde bol tento rozhovor odvysielaný, sa na celú vec okamžite utvorili dva rôzne názory. Kým Martin Šmahel, podľa ktorého majú byť ženy rýdzo prirodzené, s farmármi súhlasil, Jakub Zitron Ťapák mu oponoval.

Za túto kultúru make-upu a úprav sú vraj čiastočne zodpovední aj muži. Navyše, ak sa vďaka tomu ženy cítia lepšie, prečo by sa nemali trochu “prikrášliť”?

Názory na túto tému sa však zrejme budú rôzniť tak dlho, kým budú existovať líčidlá. Aj tu by sa preto malo aplikovať staré známe “ži a nechaj žiť” – koniec koncov, každá žena sa dokáže rozhodovať aj sama!

Viac si môžete pozrieť vo Farme X-tra (od 4:40) >>> TU <<<! 

Zdroj/Foto: TV Markíza