Napätie stúpa – a na Farme rozhodne nie iba preto, že sa blížia Vianoce. Práve naopak, obyvatelia statku majú teraz celkom iné starosti. Čaká ich totiž posledný týždeň, počas ktorého sa rozhodne, kto postúpi do semifinále a kto zostane stáť tesne pred jeho bránami. Akým spôsobom sa rozhodne o šťastnej pätici, ktorá bude môcť bojovať ďalej? Bude to poriadne drsné!

Úlohy sprevádzali farmárov od začiatku reality šou a budú s nimi až do samého konca. Práve prostredníctvom nich totiž môžu ukázať svoje talenty a zručnosti. Tento týždeň ich však bude omnoho viac, než na čo boli až dosiaľ zvyknutí.

Katku, Xéniu, Erika, Heňa, Lukáša a Vlada čaká každý deň z tohto týždňa súťaž. Víťaz každej z nich získa šesť bodov, ďalší v poradí vždy o jeden bod menej. Výsledky sa budú zapisovať do tabuľky a kto na nej po štvrtkovej disciplíne zostane posledný, ten do finále nepostúpi. Okrem toho budú musieť farmári denne splniť špeciálnu úlohu, bez ktorej splnenia nemôžu pokračovať do ďalšieho kola.

Piatkový súboj sa uskutoční, ako inak, v slávnej farmárskej aréne a Evelyn obyvateľom statku už oznámila, že ich tam čaká obrovské prekvapenie. Vďaka Nikol Fridrichovej už vieme, že minimálne jeho súčasťou bude, že sa tam ako diváci objavia úplne všetci farmári z 12. série. Či budú mať aj nejaké slovo, čo sa týka postupu do finále, sa však zrejme dozvieme až v deň konania veľkého súboja, teda v piatok 11. decembra 2020.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: TV Markíza