Už dnes večer sa diváci Farmy dozvedia, kto sa stane absolútnym víťazom statkárskej reality šou. Zdá sa však, že ani po opustení brán napätie medzi niektorými finalistami nezmizlo, naopak, priam sa stupňuje. Karin Dvořáková sa tak dostala do ostrého konfliktu s Ibrahimom Maigom!

 

Ibrahim Maiga sa v ostatnom čase dal na natáčanie YouTube videí. Tu sa nevyhol ani téme svojho účinkovania na Farme, no bodom sporu bol až moment, keď sa začal verejne vyjadrovať na adresu jednotlivých súťažiacich. Kritiku od Ibiho schytala aj farmárska Barbie Karin Dvořáková.

Karin bola podľa Ibiho slov na Farme len spestrením pre divákov. Na statku sa vraj aj dve hodiny denne maľovala. “Karin sa tam maľovala, fajčila, pili alkohol a naozaj strašne strašne veľa tam nadávala!”, tvrdí Maiga v jednom zo svojich nedávnych vlogov. Ďalej blondínke vyčíta, že nepriložila ruku k dielu, keď ostatní tvrdo makali, aby splnili zadané úlohy a dostali jedlo.

Ibi ešte prilial olej do ohňa, keď komentoval jednu z fotografií na sociálnom profile Farmy. ,,Moje hlasy v semifinále išli tebe Karin, a to som ešte nevedel, že si falošná. Neboj, ľudia ti na to aj tak prídu. A ty to vieš. Prepáč, už nepíšem. Nech sa ti darí,” napísal Maiga pod spoločnú fotku farmárov a zdá sa, že to bola pre blondínku posledná kvapka. Na sociálnych sieťach sa preto spustila ostrá slovná vojna.

Karin Maigu taktiež nešetrila

Zdroj: Instagram, YouTube | Foto: Instagram, YouTube, Facebook