Adolf Hitler bol jednou z najvýraznejších postáv ľudských dejín, aspoň minimálne uplynulého storočia. Niekdajší nemecký vodca podľa oficiálnych správ spáchal na konci 2.svetovej vojny v roku 1945 samovraždu. Na verejnosť však unikli tajné dokumenty FBI, ktoré toto tvrdenie vyvracajú. Hitler údajne žil až do roku 1984!

FBI zverejnila istú nepoškodenú časť dokumentu, ktorý údajne potvrdzuje, že Adolf Hitler nespáchal samovraždu v roku 1945. Dokument sa začína príbehom neznámeho muža, ktorý žiada o azyl do Argentíny výmenou za citlivé informácie z Hitlerovej blízkosti.

Pokračuje faktom, že izba, v ktorej si mal Hitler siahnuť na život, v podstate zhorela úplne do tla. Preto neexistuje žiadny jednoznačný dôkaz toho, že nájdené telo patrilo skutočne Adolfovi Hitlerovi.

Teória o tom, že Hitler skutočne predstieral vlastnú smrť, sa javí čoraz realistickejšie. Nemecký vodca napríklad, podobne ako mnoho iných diktátorov, ešte počas života často využíval svojich dvojníkov. John Fitzgerald Kennedy, ktorý bol americkým prezidentom v rokoch 1961-1963, taktiež veril tejto teórii. Počas svojho života napísal JFK niekoľko listov, v ktorých poukazoval na nezrovnalosti v údajnej samovražde Adolfa Hitlera.

Tieto dopisy sú taktiež súčasťou spomínaného dokumentu. Podľa neho žil Adolf Hitler v Paname a neskôr v Brazílii, kde v roku 1984 zomrel vo vysokom veku 95 rokov. Správu o tomto údajnom dokumente priniesol známy zahraničný portál Express.

Súčasťou spomínaného dokumentu je aj táto fotka. Pochádza z Brazílie a má byť jedným z dôkazov, že Adolf Hitler nezomrel v roku 1945.

Zdroj/Foto: Twitter, express.co.uk, youtube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk