V pondelkovom hokejovom zápase proti Kanade slovenskému mužstvu šťastena veľmi nepriala. Fanúšikov tak v posledných sekundách zápasu ovládol hnev, ktorí mnohí neuniesli. Keď naši zinkasovali šiesty gól od zámorského tímu, na tribúne sa strhla histéria. Aký názor má na vzniknutú situáciu mladý obranca Martin Fehérváry?

 

Pondelková prehra slovenskej hokejovej reprezentácie rozbúrila medzi fanúšikmi vášne. Po tesnej prehre 5:6 v posledných sekundách zápasu, tak búriaca sa tribúna košickej Steel Arény začala na ľadovú plochu hádzať rôzne predmety a počas štátnej hymny Kanady na počesť víťazstva bolo počuť hromadný piskot divákov.

,,Nepáčilo sa mi, ako to zobrali diváci. Každý cítil krivdu, ale nemôžeme sa správať ako opice a hádzať na ľad fľaše a iné predmety,” vyjadril sa obranca slovenského výberu Martin Fehérváry.

So slovami len 19 ročného športovca nemožno nesúhlasiť. ,,Kanada zvíťazila a musíme to tak brať. Toto sa nerobí. Musíme to prijať so vztýčenou hlavou,” doplnil uvedomelý talent podľa aktuality.sk.

Obranca Martin Fehérváry (19)

Zdroj: sport.aktuality.sk | Video: Twitter | Foto: Facebook