Slovensko posledný deň nežije ničím iným, než schôdzou obecného zastupiteľstva Fekišoviec. Starostka a jej svojský štýl prezentácie zaujal Slovákov natoľko, že video v priebehu pár hodín videlo už viac ako milión ľudí!

Starostka malej dedinky na východnom Slovensku sa ihneď stala terčom vtipov a na internete pribudlo hneď niekoľko smiešnych obrázkov. Fekišovce zaujali dokonca aj samotného Sajfu, ktorý je momentálne na dovolenke, no má v pláne dedinu zachrániť.

Starostku najvyhľadávanejšej obce uplynulých dní navštívila aj televízia a zjavne si uvedomila, že to svojím výstupom trochu prehnala. Prečo nútila poslancov spievať slovenskú hymnu?

Len pred pár hodinami sa schôdzu obecného zastupiteľstva rozhodol sparodovať aj obľúbený komik Fero Joke, ktorý momentálne spolupracuje s modro-žltou televíziou, kde vystupuje ako Maja, postrach Markízy. Jeho paródia ale rozdelila ľudí na dva tábory. Kým niektorým sa jeho video páčilo a jeho humor majú radi, na druhej strane to diváci označili len za trápny pokus a nešlo o žiadnu paródiu, len okopírovanú schôdu.

Čo si teda o jeho paródii myslíte vy? Vydarila sa mu?

Fero Joke sparodoval starostku Fekišoviec

Zdroj/Foto/Video: YouTube, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.