farma video

Súťažiaci na televíznej Farme pomaly ale iste zabúdajú na fakt, že každý ich krok sledujú všadeprítomné kamery. Tentokrát sa ale na počudovanie nepredvádzali polonahé farmárske krásky – Karin ani Twiinsky, ale oblečenie zhodili chlapi. Najväčší fešáci na Farme tak ukázali tehličky na bruchu, aj to čo skrývajú pod trenkami!

 

Pri natáčaní markizáckej Farmy bolo teda poriadne horúco! A to nielen čo sa týka intríg a škriepok medzi súťažiacimi. Tropické leto potrápilo aj účastníkov tejto obľúbenej televíznej šou a tí si za ochladením radi zašli do rybníka, ktorý sa nachádza vedľa statku. Je to vôbec po prvýkrát, čo si farmári môžu užiť pri natáčaní takýto luxus.

Pred vstupom do jazierka súťažiaci jedna radosť zhadzujú oblečenie a ukazujú sa v plavkách. Pokiaľ doteraz si na svoje prišli najmä muži, keď videli kúpajúcu sa sporo odetú Karin Dvořákovu či Twiinsky, najnovšie sa majú čím pokochať aj dámy.

Tí najväčší fešáci na Farme – Martin Šmahel (35) a Michal Gajdošech (28) vkĺzli do osviežujúcich vĺn rybníka tak, ako ich pán Boh stvoril!

Martin Šmahel a Michal Gajdošech predviedli na Farme nahé telá:

Video nájdete tu!

Zdroj: markiza.sk Video: streamable Foto: Facebook, reprofoto markiza