Dárius Koči má po rozchode novú priateľku.

Fešák Dárius Koči si len pred pár mesiacmi prešiel ťažkým rozchodom s o 5 rokov staršou modelkou Soňou Štefkovou, vzťah s ktorou mu zničil po obrovskom úspechu v šou Tvoja tvár znie povedome značnú časť fanúšikovskej základne. O Štefkovej a jej zložitých vzťahoch sa všeličo povrávalo a láska k nej ponorila muzikálového herca na nejaký čas do zabudnutia. Dnes sa však o ňom opäť hovorí v súvislosti s ďalšou ženou. A je to takisto modelka!

Erika Bugárová, Soňa Štefková a najnovšie Diana Klamová – to sú tri mená, ktoré spája nielen modelingový svet, ale taktiež vzťah k muzikálovej hviezde a víťazovi 4. série šou Tvoja tvár znie povedome Dáriusovi Kočimu.

Novú partnerku, blondínku Dianu, vzal prvýkrát do spoločnosti na premiéru muzikálu Snehová kráľovná, kde herec hrá jednu z hlavných postáv. Zdá sa, že niekoľkokrát zlomené srdce ho nijako neobmedzuje v tom, aby sa aj do ďalšieho vzťahu vrhal po hlave. S Klamovou totiž tvoria pár zatiaľ len dva mesiace.

Muzikál Snehová kráľovná
“Posádka” Snehovej kráľovnej na čele s Kočim.

„Stretli sme sa na Mamma mií,“ prezradil Koči pre portál Topky.sk a dodal, že modelka ho už zoznámila aj so svojimi rodičmi. Počas sviatkov jej láskavosť opätuje a oficiálne ju predstaví svojej rodine.

Herec to má v súčasnosti zložité, keďže je pracovne vyťažený. Priznal, že si nevie predstaviť, že by randil s nejakou kolegyňou z divadla, pretože tie berie viac ako sestry, než ako potenciálne priateľky. Dianu sa napokon odhodlal pozvať von prostredníctvom sociálnej siete Instagram.

Dárius Koči a Soňa Štefková
So Štefkovou sa snažili vyvolať dojem šťastného a stabilného páru. Nevyšlo im to.

„Tým, že nie som moc párty typ – že by som mal ísť niekam tancovať alebo niečo robiť – a na akciách je to skôr, že iba si odspievam a idem, tak nemám koho spoznať… Takže mne to asi aj vyhovuje takto,“ vykreslil obraz dnešnej doby Dárius. O spoločnej budúcnosti zatiaľ veľmi rozprávať nechcel, nateraz sa totiž len teší z toho, že sú spolu a sú spokojní.

Diana Klamová modelka
A toto je ona – éterická Diana Klamová. Je to pre Dáriusa konečne tá pravá?

Topky.sk, ktoré správu priniesli, pod článkom zorganizovali anketu s otázkou: „Myslíte, že Dárius Koči tentokrát našiel tú pravú?“ Viac ako polovica respondentov ich vzťahu však nedáva dlhé trvanie. Každopádne sa vraví „do tretice všetko dobré“, a tak mu prajeme, aby mu tentokrát láska vydržala čo najdlhšie.

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/dariuskoci, dianaklamova, lombardifashionba