Hnedovlasý fešák sa objavil už v premiérovej epizóde tohtoročnej SuperStar a všetkým bolo ihneď jasné, že laťka bude nastavená veľmi vysoko. S porotou a fanúšikmi zamávalo jeho vystúpenie takmer okamžite, všetci sa zhodli na tom, že talentovaný Slovák má veľké šance dostať sa v súťaži ďaleko.

„Rozhodne má veľké šance. Ja som to hovorila aj po skončení v šatni, že je to neuveriteľný talent. Tu to bol naozaj kompletný balík, naozaj úžasné,“ povedala prísna Monika Bagárová.

„Ja som mala prvýkrát zimomriavky a mám z toho veľkú radosť. Tento moment som chcela zažiť, tak sa teším, že sa to podarilo s úžasným spevákom, Timotejom. Veľmi mu držím palce a myslím, že musí byť vo finále. Zhodli sme sa na tom všetci, čo je znamenie, že je fakt dobrý,“ zhodnotila Patrície.

Mladý spevák z Púchová už ale od začiatku pútal aj svojím výzorom a extravagantnejším štýlom obliekania. Aj keď do ďalších kôl si okuliare nevzal, „londýnsky“ kabát doma nenechal.

Najnovšie ale na sociálnych sieťach šokoval premenou na blonďáka. Viacerým fanúšikom sa zmena páči, iným sa až tak nepozdáva a prirovnávajú ho k Justinovi Bieberovi. Čo si o jeho novom looku myslíte vy? 🙂

A takto vyzerá Timotej s blond vlasmi

Foto/Zdroj: Instagram/ timulko