kuffa fialova

Temperamentná herečka Zuzana Fialová si servítku pred ústa rozhodne neberie! Pokiaľ už v minulosti sa nie práve vyberaným spôsobom vyjadrovala na adresu svojského farára Mariána Kuffu, neskôr stihla „naložiť“ aj Adele Vinceovej. Svojský kňaz musí ale Fialovej ležať ukrutne v žalúdku, nakoľko si do neho v hlavnom vysielacom čase rýpla opäť!

 

Slovenský rímskokatolícky kňaz, Marián Kuffa, je známy svojim vyhradeným postojom na otázky se*uálnej orientácie a taktiež aj fenoménu „džendrizmu“. Ľuďom, ktorí nie sú spokojní s telom v akom sa narodili, Kuffa s nadsázkou odkazuje „Kusni si do jablka dženderu“. Táto veta na slovenskom internete priam zľudovela.

Je známe, že herečka Zuzana Fialová Kuffove názory nie sú sympatické. Už v minulosti tak duchovného počastovala nelichotivymi poznámkami. Zdá sa, že kňaz jej leží v žalúdku dodnes. Počas vysielania šou Tvoja tvár znie povedome, si opäť do duchovného rýpla, keď použila už jeho ikonické vyjdrenie v súvislosti s televíznou zmenou pohlavia jedného z účinkujúcich!

Zuzana Fialová si opäť rýpla do farára Kuffu:

Zdroj: TV Markiza Video: streamable Foto: Facebook