Bratislava sa aktuálne spamätáva zo spackaného koncertu hviezdy Nicki Minaj. Takýto koncert fanúšikovia veru ešte nezažili. Raperka totiž jedno z najočakávanejších vystúpení tohto roka premenila na totálne fiasko. Slováci pritom za pohľad na svetovú celebritu vysolili desiatky eur!

Slovenskí fanúšikovia zostali v poriadnom šoku, keď zistili že do Bratislavy mieri hviezda svetového kalibru – Nicki Minaj. Nikto však čakal, že sa najúspešnejšia svetová raperka si urobí poriadnu hanbu a koncert znenazdajky zruší. Ľudia na Zimnom Štadióne Ondreja Nepelu na umelkyňu pritom čakali dlhé hodiny.

Plánovaný začiatok piatkovej šou bol ohlásený na 19:30. Až necelých 20 minút pred polnocou sa však konečne stlmili svetlá a na javisku sa objavila samotná Nicki Minaj. Fanúšikov však šokovala slovami, že z technických príčin je nútená celú šou zrušiť. Ako dôvod uviedla nedostatok elektrickej energie na štadióne. 

Za lístky na veľkolepú šou pritom fanúšikovia vysolili desiatky eur. Vstupenka na státie pod pódiom stála 129 eur, kým cena rovnakého miesta na šou v Budapešti vychádza v prepočte “len” na približne 80 eur. Organizátori však popreli, že by hlavným dôvodom na pre zrušenie šou bol dôvod, aký uviedla raperka.

“Šou Nicki Minaj bola zrušená zo strany umelca. Agentúra XL promotion za takmer dvadsať rokov svojej existencie nezrušila ani jeden koncert. Zimný štadión Ondreja Nepelu spĺňa všetky technické štandardy a agentúra XL promotion dodržala všetky podmienky zaslané produkciou Nicki Minaj. Koncert sa neuskutočnil výlučne z neprofesionality tímu Nicki Minaj…Vstupenky sa budú preplácať v plnej výške. Informácie o postupe vám oznámime čoskoro. Ďakujeme za porozumenie,” informovali organizátori na sociálnej sieti.

Zdroj: hudba.zoznam.sk | Foto: Facebook