Robert Fico sa objavil v diskusnej relácií v televízii TA3, kde prehovoril aj o akcii Očistec a výpovedi Moniky Jankovskej. Podľa jeho slov ide o politickú objednávku a Moniku Jankovskú majú vo väzbe nezmyselne mučiť.

Robert Fico sa spolu s Veronikou Remišovou stretli v diskusnej relácií TA3, kde samozrejme padla aj téma akcie Očistec. Expremiér sa znovu opakoval výrokom, že akcia spojená so zatýkaním policajných funkcionárov, niektorých sudcov a najmä bývalej štátnej tajomníčky Moniky Jankovskej, je obyčajná politická objednávka.

Remišová v momente reagovala tým, že Fico sa bojí, že je rad na ňom. „Tridsať rokov sa na mňa pozeráte a bľabocete. Povedzte mi, čo som spáchal?“ spýtal sa Fico Remišovej. Podľa neho je väčšina zo zatknutých vo väzbe nezákonne. Čo sa týka Moniky Jankovskej, tak tá je podľa predsedu strany Smer už osem mesiacov nezmyselne mučená a týraná. Zatknutá je vraj iba preto, aby napokon začala vypovedať. Fico si Jankovskú plne zastáva a tvrdí, že svoju agendu si poctivo plnila.

Pre viac zaujímavých noviniek sleduj náš FACEBOOK >>>TU<<<

Zdroj: televízia TA3, dnes24.sk | Foto: Facebook, TA3