Vražda novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej otriasa Slovenskom aj naďalej. Národ chce počuť pravdu a poznať tváre páchateľov a objednávateľov tohto ohavného činu. Dvojnásobná vražda zasiahla najviac rodinu oboch pozostalých!

 

V médiach často vystupuje matka nebohej Martiny Kušnírovej Zlatica, ktorá nemá akýkoľvek problém nahlas povedať, čo si o celej tejto úkladnej vražde myslí. Ako povedala, slovenským orgánom činných v trestnom konaní absolútne nedôveruje. Prikláňa sa k názoru, aby celú vec riešili zahraniční vyšetrovatelia.

Na poslednej rozlúčke nebohej Martiny Kušnírovej sa nezúčastnil žiadny politik. “Deň predtým mi volal niekto od Fica, že premiér mi vyjadruje sústrasť a morálnu podporu a chceli vedieť, či môže so mnou hovoriť. Odmietla som,” vyznala sa Zlatica. Tá túži teraz iba po jednej veci. “Nikto mi ich nevráti. Ale chcem aspoň to, aby ich smrť nebola zbytočná a aby už druhé matky nemuseli plakať! Žiadam všetkých, aby ma v tej veci podporili. A keby náhodou mňa odstránili, tak žiadam všetkých, aby v tej veci pokračovali,“ dodala matka Martinky.

Zdroj/Foto: Cas.sk, tv noviny.sk, facebook