Potom, čo sme s dozvedeli meno prvej finalistky Mišky, ktorej dali najviac hlasov ex farmári, sa dozvedáme ďalšiu novinku. Ex farmári včera svojimi hlasmi rozhodli, že Šimon nie je zatiaľ v ohrození, nakoľko dostal najmenej hlasov na vyhadzov. Znevýhodnené zostali farmárky Anna, Jana a Petra. O ich osude rozhodnú starí farmári. Zdá sa, že tu niekto nehrá fér a Miša ho odhalila!

 

Napätie na salaši by sa dalo momentálne krájať. Všetky tri ohrozené farmárky čakajú na verdikt, ktorá pôjde okamžite domov a výhry 75 000 euro sa vzdá navždy. Prvú finalistku už poznáme, no boj o druhú vstupenku do finále sa zdá byť zákerný.Každý sa chce dostať do finále, no zákerným spôsobom ovplyvňovať rozhodnutia ostatných farmárov, to už je veľa nemyslíte?

Miška náhodne začula, ako sa chce silou mocou zbaviť Anča Jany. Dokonca počula, že sľúbila finančnú odmenu Peťovi, len aby hlasoval pre odchod Jany z “Farmy”. Sľúbila mu grátis penzión u nej doma a kačacie hody, kto vie čo nasľubovala ostatným. Viac sa dozviete vo videu —TU— ! Miška si servítku pred ústa veru nebrala.

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*