smahel kalisova dieta

Vypracovaného fitness trénera Martina Šmahela (35) môžu diváčky aktuálne obdivovať na obrazovkách v reality šou Farma. Svalnáč sa tu nezaprel a maká o stošesť. Šmahel sa netají, že na Farmu sa prišiel „reštartovať“, nakoľko v minulosti si prešiel ťažkým rozvodom so známou moderátorkou Miriam Kalisovou. S tou má aj nádhernú dcérku, ktorá má len 4 roky, no už teraz vyzerá ako modelka!

 

Gény sa veru nezaprú! Moderátorka Miriam Kalisová a fitness tréner Martin Šmahel sú rodičmi ozaj nádherného dievčatka. Najnovšie zábery štvorročnej krásky s menom Mia, ktoré zavesila hrdá mamička na sociálnu sieť, sú doslova dych vyrážajúce. Malá blondínka na snímkach dokonca pózuje ako rodená modelka.

Ľudia sú z malej dcérky Kalisovej a Šmahela doslova vo vytŕžení. „Také pekné dievčatko som už dlho nevidela, to bude krásna žena 😍,“ netají obdiv jedna zo žien v komentároch pod fotografiou malej okane. „Nádherné dievčatko 😍 veď keď ma krásnych rodičov nie je o čom 👏😘,“ pripája sa k obdivným reakciám ďalšia komentujúca. Zdá sa, že malá Mia má už teraz dvere do šoubiznisu naširoko otvorené!

Dcérka Miriam Kalisovej a Martina Šmahela – Mia

kalisova dcera

smahel kalisova dcera

smahel kalisova dcera

smahel kalisova dcera

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, Facebook