Reality šou Farma je už raz taká – kto z nej vyjde, ten si s najväčšou pravdepodobnosťou nechá napichať pery a stane sa influencerom. Ako dlho takáto internetová sláva vydrží, je však už celkom iná vec. Hoci je snahou drvivej väčšiny exfarmárov udržať sa na výslní, pravdou je, že si z každej série pamätáme tak dvoch alebo nanajvýš troch. Bude patriť striptér Henrik Szabó k tým pár šťastlivcom? A kto sa vraj snaží priživiť na jeho sláve? 

Farmári z 12. série nelenia. Denne majú svoje Instagramy plné príbehov a takmer každý z nich má už dohodnutých niekoľko spoluprác, nehovoriac o ich vlastných návrhoch oblečenia (napríklad Nikol Fridrichová ocenila mikinu so svojím obrázkom na viac ako sto eur).

Iní sa zas snažia zaujať “overeným” spôsobom – štylizovanými a výrazne upravenými fotkami obohatenými o hlbokomyseľné citáty. Spoločné ale majú jedno – snahu udržať sa v povedomí ľudí.

Striptér Henrik Szabó sa už od začiatku netajil tým, že o výhru 75.000 € až tak nestojí, preto sa ani na Farme nikdy nedržal zubami-nechtami. Chcel skôr zažiť niečo nové a trochu sa zviditeľniť, čo sa mu aj podarilo. Dnes sa teší nielen takmer 30-tisíc sledovateľom na Instagrame, ale aj obrovskému množstvu ponúk na spoluprácu. Rovno niekoľko ich má aj s exfarmárkou Kristi Dali.

Fotografia, ktorá rozpútala množstvo diskusií.

Kristi účinkovala v 11. sérii Farmy a jej sláva má tak trochu trpký nádych – diváci si ju totiž pamätajú predovšetkým ako ženu, ktorá rozbila rodinu. Exfarmár Rado Dulin kvôli nej opustil snúbenicu, ani to však nestačilo na to, aby jeho vzťah s Kristi vydržal aj po skončení reality šou. Dobré meno bývalej fotomodelke aktov nerobil ani expriateľ, ktorý médiám pravidelne posielal informácie o škandalóznej minulosti plastikovej krásky.

Blondínka sa však z toho všetkého otriasla a aj po skončení Farmy pôsobí ako influencerka s viac ako 75-tisíc sledovateľmi. Možno aj preto sa rozhodla vziať si “pod krídla” čerstvých exfarmárov Mária Rigóa a Henrika Szabóa. Alebo to bolo naopak?

“Ako hovorila Nikki, starí farmári sa priživujú na nových. Nám je to jasné,” okomentoval spoločnú fotografiu Kristi a Henrika istý Slovák s chápavo sa usmievajúcim smajlíkom. Na spomínanom profesionálnom zábere sú totiž títo dvaja exfarmári zachytení ako párik, pričom sa za tým celým skrýva reklama pre známy obchod s oblečením.

Spolupráca pritom pre hviezdičky nie je posledná, a to napriek tomu, že Kristi sa v prvých týždňoch Farmy vyjadrovala o Henrikovi mimoriadne nelichotivo. Neskôr sa za to ospravedlnila.

Do už i tak nie veľmi harmonickej atmosféry pod fotografiou čoskoro po jej zverejnení zasiahla ďalšia exfarmárka, a to konkrétne Karin Dvořáková z Farmy X. Vyjadrila nádej, že Henrik sa nedá na sprostredkovávanie predaja kozmetiky, ktorú propaguje nielen Kristi, ale aj množstvo ďalších influencerov. Okrem Henrika, ktorý takúto spoluprácu vyvrátil, na komentár zareagoval aj jeho šéf Tom Kave.

“Karin, tebe veľmi vadí firma, ktorá ponúka kvalitné produkty? Každý má možnosť voľby,” vyjadril sa Tom, no Karin – sama ambadádorka konkurenčnej kozmetickej značky – to nenechala len tak. “Kde som napísala, že mi vadí? Sama mám doma sprej, čo používam. Nebuď taký vzťahovačný,” ohradila sa kráska voči slovám šéfa nielen Henrika, ale aj ďalšieho exfarmára Mateja Jurkoviča.

Výmena názorov pokračovala v podobnom duchu ešte nejaký čas – kým Karin trvala na tom, že podľa jej skúseností nie je spomínaná značka až taká kvalitná, Tom sa ohradzoval, že by mala skúsiť viac jej produktov.

Kým si tieto dve osobnosti zrejme navzájom poriadne zdvihli adrenalín, pre Kristi s Henrikom platí, že zlá reklama neexistuje. Je pravda, že on sám za ostatnými čerstvými exfarmármi s 30.000-50.000 sledovateľmi v číslach trochu zaostáva, no i tak momentálne patrí medzi najvýraznejšie tváre sociálnych sietí a sám sa netají tým, že o spolupráce skutočne nemá núdzu.

Čo poviete, prežije jeho sláva súčasnú sériu Farmy alebo sa už o pár týždňov stane ďalšou kedysi slávnou televíznou osobnosťou zapísanou v mysliach ľudí ako “5-minútový influencer”?

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/half_god | Foto: Instagram/bejba99, half_god, karinnett, kristi_dali, m.ario_o, monikasulekova, nikki_fridrich, rebihlavata, sarik_adamcikova