Časy, keď sa 8-ročné dievčatká hrali s bábikami Barbie a nemali ešte ani pomyslenie na chlapcov, sa pri pohľade na malú Ukrajinku Milu Maxanets zdajú neuveriteľne vzdialené. Ona sa totiž o hračky zaujíma už len vtedy, keď na ne fotí reklamu. Omnoho viac ju teší pomyslenie na svojho 13-ročného priateľa, blogera Pasha Pai.

Presne tak, Mila už randí, a to poriadne seriózne. Svedčia o tom fotografie, ktoré zavesila na sociálnu sieť. Ak by ste čakali zábery nevinných bozkov na líce či spoločných hier, ste na omyle. Podľa novinárov mnohé z nich pripomínali skôr šírenie ilegálnych materiálov pre dospelých.

„Celá táto propagácia detského páru na sociálnych sieťach je veľmi blízka detskej p*rnografii a je živnou pôdou pre pedofilov,“ vyjadril sa k škandalóznym fotografiám bývalý ukrajinský politik Igor Mosiychuk. Zároveň navrhol okamžitý zásah polície.

Nebol ani zďaleka jediný. Najskôr jej matku a potom aj štátne orgány už kontaktovali aj zhrození ľudia, ktorí si Milin Instagram pozreli sami. Nejde pritom o žiaden súkromný účet – v skutočnosti má viac sledovateľov, než u nás Instagram Dominiky Cibulkovej.

Rovnako šokujúca ako samotné fotky však bola aj reakcia Milinej matky. Tá nielenže o záberoch vedela, ale ešte aj vyhlásila, že jej dcéra má jej podporu – vraj má totiž právo rozhodnúť, ako naloží so svojím životom. Aby jej dokázala, že priateľa Pashu jej schvaľuje, dovolila páriku prespávať v spoločnom byte.

Keď sa kauzy chytili médiá a polícia, najkontroverznejšie fotografie a videá z Instagramu rýchlo zmizli. Zábery vášnivých bozkov či neplnoletých „frajerov“, ako si spolu spútaní putami umývajú zuby a prajú fanúšikom dobrú noc, tak už na sociálnych sieťach nenájdete.

Je však dosť možné, že len dovtedy, kým šum okolo Mily a Pashu neutíchne. Deti totiž zostali spolu a denne pridávajú množstvo zamilovaných fotiek a videí. Dávajú si však dobrý pozor, aby boli ešte „v norme“, ak niečo také v prípade vzťahu 8-ročnej a 13-ročného vôbec existuje.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Prezenu.joj.sk | Foto: Instagram/milamaxanets, pasha.pai