Oficiálny dátum narodenia Jej veličenstva pripadá na apríl, no každoročne sa oslavuje až v lete. Prečo? Proste kvôli lepšiemu počasiu. Na fotografiách zo včerajšej udalosti si však fanúšikovia nemôžu nevšimnúť kráľovnine pra-nevesty. Zatiaľ čo Meghan žiari, Kate vyzerá utrápená!

 

Obe nevesty princov z Buckinghamského paláca sú krásne ženy, no kráľovná v tom má jasno. Jej obľúbenkyňou je Meghan, ktorá sa do rodiny dostala len prednedávnom a už sprevádza Jej veličenstvo na cestách! Prednedávnom sa uverejnila fotografia, ktorá len potvrdzuje, že kráľovninou favoritkou je práve vojvodkyňa zo Sussexu. Napriek jej neurodzenému pôvodu a kariére americkej herečky si v Alžbetinom srdci rýchlo našla svoje miesto a na Kate už zrejme nezvýšilo. Dôvody, prečo kráľovná neobľubuje vojvodkyňu z Cambridgu si môžeš prečítať TU.

Včera, 9.6.2018, sa v paláci uskutočnil významný gala večer, na ktorom pochopiteľne nechýbali ani spomínané dámy. Alžbeta II. oslavovala svoje 92. narodeniny (páni, tá má ale tuhý korienok!) a na fotkách srší elánom! To sa však nedá povedať o Kate Middleton, ktorá sa na záberoch tvári, akoby jej uleteli včely. Jej strhaná tvár nemôže konkurovať švagrinej Meghan Markle, ktorá je na každej fotografii ako slniečko! Žeby za to mohla svadobná cesta, z ktorej sa len prednedávnom vrátila, alebo v tom hrajú úlohu aj vzťahy s pra-svokrou?

Šuškanda na kráľovskom dvore tvrdí, že Kate na Meghan v skutočnosti žiarli. Nedokáže pochopiť, ako sa Harryho manželke mohlo ušedriť toľko priazne za tak krátky čas. Žeby bol toto dôvod, prečo vyzerá Kate tak strápene?

Pozrite si fotografie z večera!

meghan markle meghan a harry alžbeta II kráľovská rodina kate a meghan meghan a harry kate meghan a kate kate middleton

Zdroj|Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.