Túžba po sláve na sociálnych sieťach stála už mnohých ľudí naozaj veľa. Najskôr sa odhadzovali len podprsenky, napokon všetko – vrátane zábran. Čím totiž zaujať v časoch, keď nie je ničím výnimočným vidieť na Instagrame úplne nahé telá?

S novinkou, ku ktorej nepodstúpila (okrem Alex Wortex) azda ešte ani jedna naša väčšia či menšia celebrita, najnovšie prišla speváčka Dominika Mirgová. Podľa jej kamaráta, celebritného kaderníka Jirka Blatného, ho totiž nabádala, aby ju odfotil počas močenia.

„Odfoť ma, ako cikám. A on to naozaj spraví!,“ stálo na Instagrame hneď vedľa fotografie Mirgovej v chúlostivej situácii, no zato s úsmevom na tvári. Autor záberu celú vec okomentoval nasledovne: „Páči sa mi na nej, ako má v p..i a robí k…tinky, tak ako my všetci ostatní.“ 

Súkromie je niečo, čo keď raz odovzdáme svetu internetu, sa nám už nevráti nikdy späť, no podľa niektorých ľudí je zbytočne „preceňované“. Čo myslíte, sú takéto záchodové fotografie už poriadne cez čiaru alebo sú podľa vás prejavom hravého ducha?

Spomínanú FOTO nájdete >>>TU<<<!

Jirko Blatný zverejnil aj VIDEO močiacej Mirgovej podfarbené hudbou, nájdete ho >>>TU<<<!

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial, jirko_blatny_official