Internet obleteli fotografie Shannon, ktorá si dala vytetovať obočie. Blondínka túžila po hustom pekne upravenom obočí, a preto sa rozhodla pre microbiding, no horšie to už dopadnúť nemohlo. Takýto hrôzostrašný výsledok určite nečakala!

Shannon Bozell z Michiganu v USA si nepriala nič, len pekné husté obočie. To jej bolo nevýrazné blonďavé a preto sa rozhodla pre tetovanie – microbiding.

Výsledok, ktorý Shannon stal rovných 350 dolárov bol jedno veľko fiasko! Žena, ktorá chcela pekne tvarované obočie, odišla so salónu s niečím desivým nad očami a s nepríjemnou infekciou. :O

“Vybrala som si ju na základe portfólia, nepýtala som sa veľa otázok, myslela som si, že vie, čo bude pre moju tvár najlepšie. Obrovská chyba,” zdôverila sa Shannon, ktorá už na kozmetičku podala niekoľko sťažností, tá ale tvrdí, že to chce iba čas a po mesiaci sa línie a tvar upravia.

“Niekoľkokrát som sa pokúsila získať od kozmetičky späť peniaze, ale odmietla. Chcela, aby som prišla ešte raz, no ja nenechám tú dámu, aby sa ma znova dotkla,” dodala zúfalá žena. Čo by ste robili na jej mieste?

Fotku nepríjemnej infekcie si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook/Shannon Hard Bozell