Kontroverzná modelka Silvia Kucherenko už mnohokrát tvrdila, že čo sa týka módnych trendov, rozhodne nesleduje dav, ale čo sa týka imidžu, preferuje byť sama sebou. Aktuálne však známa blondínka tieto slová veľmi nedodržala. Pozri, akou výraznou premenou prešla vďaka účesu, ktorý fičí na sociálnych sieťach!

Len prednedávnom sa Silvia Kucherenko nechala na sociálnej sieti “počuť”, že aj keď jej instagramové kolegyne rad za radom zhadzujú dlhé hrivy a presedlávajú na krátky účes, ona sa na takúto premenu rozhodne nechystá. Kráska dokonca podotkla, že mnohým dámam dlhé mikádo akurát pridáva na veku. Za pár dní sa však s kritizovaným účesom cvakla už aj ona samotná. Spŕška hejtu na seba tak nenechala dlho čakať.

,,Si hovorila ze kratšie už by si nešla, že nechceš byť ako všetky tie čo majú presne už teraz aj tento tvoj strih 🙈😂,” podpichla do známej blondínky jedna z komentujúcich. ,,Ja som takto vlasy mala 3 roky dozadu a prečo nie , keď mi to pristane 😉😁”, odpálkovala neznámu ženu Kucherenko. Čo poviete, ako jej pristane nový účes?

Silvia Kucherenko s novým účesom

Zdroj/Foto: Instagram