identikit kuciak

Vražda Jána Kuciaka († 27) a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej († 27) otriasla Slovenskom. Vrah sa stále nenašiel, no v ostatnom čase zverejnila polícia identikit muža, ktorý by vraj mal o chladnokrvnom čine niečo vedieť. Chlap, ktorý sa ponáša na identikit sa našiel a jeho rodina a známi sú v nemom úžase!

 

Muž z policajného identikitu sa mal v čase vraždy pohybovať v okolí Veľkej Mače, kde došlo ku chladnokrvnej vražde novinára Kuciaka s jeho snúbenicou. Podobizeň chlapa zaplavila aj slovenský internet a ten sa po pár dňoch od zverejnenia našiel. Má ísť o Miroslava (32) z dediny Spišská Teplica pri Poprade.

Príbuzní hľadaného muža sú v oprávnenom šoku. Aj keď chlap nebol priamo označený prokurátorom za páchateľa ohavnej vraždy, má vraj disponovať podstatnými informáciami z miesta činu. Muža z identikitu spoznal jeho bývalý kolega, s ktorým vraj pracoval na stavbe. ten potvrdil, že Miroslav s rodinou žil v podnájme, vo Veľkej Mači.

„Videla som ho v novinách. Hneď mi pripomínal Mira, ale nepripisovala som tomu vážnosť. Doteraz sa mi nechce veriť, že by to bol on,“ prezradila suseda muža ponášajúceho sa na toho z identikitu, pre pluska.sk. „Počujem to od vás prvýkrát. To nemôže byť pravda. Ten chlapec bol vždy dobručký, ani pobiť sa nedokázal,“ zneli šokované slová Miroslavovej babky.

„Na Mira sa mi to nepodobá, sú tam iné črty tváre. Ktovie, ako to všetko bolo. Možno ho chce niekto do toho zatiahnuť,“ dodala sedemdesiatdvaročná žena spod Tatier. Priznala však, že vnuka s rodinou už dávnejšie nevidela. O Miroslavovi, ako páchateľovi vraždy pochybuje aj matka zavraždenej Martiny Kušnírovej.

kuciak

Prečítajte si tiež:

Matku zavraždenej Kušnírovej zverejnenie identikitu nahnevalo: Polícii posiela tvrdý odkaz!

„Keby chcel niekto vraždiť, tak určite to neurobí v tej istej obci, kde býva a kde ho poznajú,” skonštatovala Zlatica Kušnírová. Taktiež ju zarazil fakt, že polícia vec neriešila pokiaľ vo Veľkej Mači muž ponášajúci sa na toho z identikitu žil, pretože ten sa už stihol medzičasom odsťahovať.

To, či na identikite je naozaj Miroslav z okolia Popradu, a v akom štádiu je aktuálne ostro sledované vyšetrovanie, prokuratúra zatiaľ nekomentuje. Fotografie Miroslava, ktorý sa ponáša na hľadaného muža z policajného identikitu si môžete pozrieť –TU–

Zdroj: pluska.sk Foto: Facebook