Bulvárne krásky sa nám menia na nepoznanie. Po šokujúcom vyhlásení exfarmárky Kristi Dali, že odteraz je vyznávačkou prirodzenosti, či zaujímavých nových fotografiách Nikol Fridrichovej, prichádza s obrovskou premenou aj najúspešnejšia slovenská influencerka Zuzana Plačková. Tá sa čiastočne vracia k vizáži, akú uznávala pred dvoma rokmi. Dala si totiž dole umelé mihalnice!

Modelujú z očí okále, podčiarkujú pohľad a na počkanie vedia urobiť poriadny “vietor”. Napriek tomu však už umelé mihalnice vychádzajú z módy. Trendom je mať zdravé a krásne tie vlastné!

Takto vyzerala Zuzana Plačková pred odstránením umelých rias.

Uvedomila si to aj Zuzana Plačková, ktorá však bola po dvoch rokoch, čo mala permanentne nalepené riasy, pripravená na katastrofu. Myslela si, že sa jej tie jej pod nánosom “veveričích chvostov” a lepu totálne zničili. O to väčšie bolo jej prekvapenie, keď jej dali umelé mihalnice dole!

Zábery pred a po.

“Myslela som, že tie mihalnice budú v katastrofálnom stave. Že ich budem mať ako odstrihnuté a že to bude úplný hnoj – tak ako pred dvoma rokmi, keď som mala dlhé mihalnice, že som ich vlastne ani nemala,” rozpráva prekvapená influencerka na videu. Zlepšenie stavu rias pripisuje vlastnému výrobku, ktorý pravidelne užíva.

Čo poviete, pristane Plačkovej nový, omnoho prirodzenejší look?

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova