Zdá sa, že Farma nejako zázračne pôsobí na ľudské pery. Mnohí ľudia, ktorí z nej vyjdú, ich chcú mať väčšie! Z tejto série je to predovšetkým Mário Rigó. Krátko potom, čo vypadol, poputoval s kamarátkou Kristi Dali na jej obľúbenú estetickú kliniku a nechal sa upraviť. Jedenkrát však očividne nestačilo, pretože tento istý scenár sa zopakoval aj teraz. Výsledok? Veď posúďte sami!

Keď sa chystal na Farmu, netajil sa tým, že netuší, ako sa tam obíde bez jednej veci – fénu na vlasy! Svojej tmavej hrive totiž venuje kopu času a náležite sa o ňu stará. To isté platí o oblečení a najnovšie už aj o perách. Mário je skrátka moderný mladý muž z mesta.

Keďže určité veci jedenkrát robiť nestačí, nechtový dizajnér sa dnes po pár týždňoch opäť vybral na estetickú kliniku, aby si nechal vyplniť pery. Čerstvý výsledok (ktorý nájdete na fotografii pod článkom) síce vyzerá až prehnane obrovsky, pri týchto zákrokoch je však potrebné na výsledný efekt chvíľu počkať, kým sa nová výplň trochu “vstrebe”.

Mário nám však finálny ovocie posledného zákroku určite čoskoro ukáže. A potom nám bude môcť prostredníctvom Instagramu opäť posielať množstvo veľkých bozkov!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/m.ario_o