Hudobná ikona Česka i Slovenska – Dara Rolins nie je jedináčik, ako by sa mnohí domnievali. Blond speváčka má sestru, ktorá je od nej podstatne staršia, no je to stále kosť. Pozrite, ako sa na seba tieto dve prominentné kočky ponášajú!

 

Dara Rolins je už doslova legendou slovenského šoubiznisu. Speváckej kariére sa sympatická blondínka venuje už od útleho detstva, no menej známy je fakt, že texty k jej najväčším hitom skladala aj jej sestra Jana Hádlová. “Rodinnou záležitosťou” je tak napríklad aj pesnička s názvom Čo o mne vieš.

Darina sestra na mladšiu šoubiznisovú bohyňu vraj nikdy nežiarlila. Dámy dokonca radi spolu preberajú bežné životné problémy, ako aj lásku a partnerov. Jana sa Dare snažila byť celý život oporou. „Bola som strážiaci typ sestry. A nikdy mi to nevadilo, práve naopak. Dokonca som sa na ňu asi nikdy nehnevala,” prezradila pred portál Super.cz.

Aj keď sa Dara narodila v období, keď Jana bola už pomaly dospelou ženou, podoba v tvári sa kráskam zaiste uprieť nedá. Posúďte sami!

Sestra Dary Rolins Jana

Zdroj: super.cz | Foto: Facebook, Instagram