Bagárová tehotná

Je to ešte len mesiac, čo bývalá superstaristka Monika Bagárová prezradila svetu, že čoskoro budú s partnerom Makhmudom Muradovom tvoriť trojčlennú rodinku. Mladá speváčka je nadšená a na svoje prvé bábätko sa teší. Popri Dominike Navara Cibulkovej či Ivane Gáboríkovej sa tak stala ďalšou celebritou v očakávaní prírastku.

Čo vieme o Makhmudovi Muradovovi? Je to český profesionálny bojovník MMA pôvodom z Uzbekistanu, od minulého roku partner českej speváčky Moniky Bagárovej a čoskoro aj čerstvý otecko.

Pár oznámil tehotenstvo len deň po posledných Vianociach, keď ešte na exsuperstaristke nebolo nič vidieť, dnes už je všetko inak. Monika sa pýši poriadnym bruškom!

Monika Bagárová

„Len sa na chvíľu zastaviť a poďakovať tam hore za tie dôležité veci, ktoré tvoria tie pravé životné hodnoty,“ napísala speváčka k fotke seba samej so zatvorenými očami a šálkou v ruke.

Pripomína tým, že by sme nemali zanedbávať pocit vďačnosti, a to predovšetkým v dnešnom rýchlom svete, keď sa málokto stíha nad skutočne podstatnými vecami vôbec zamyslieť.

Čo myslíte – pristane jej to, však?

Monika Bagárová bruško

Zdroj: Instagram/bagarovamonika | Foto: Instagram/bagarovamonika