Romana Košťálová

Radikálna zmena imidžu! Západniarka Romana Košťálová, ktorá tesne po skončení Farmy 11 šokovala na každom kroku, opäť raz vytiahla eso z rukáva. Tentokrát ide o reklamné video, ktoré točí v spolu s Máriom Krkoškom, s ktorým boli dlhšiu dobu rozhádaní. Kvôli spotu zo seba urobila hipsterku!

O pomerne drastickú zmenu oproti farmárskym časom sa v Romaninom prípade dokáže postarať aj make-up, ktorý na obrazovke nenosila, avšak tentokrát by sme ju už ani nespoznali… Nielenže sa zdá, že tmavovláska má opäť o čosi väčšie pery, teraz si navyše nasadila aj okuliare!

Romana Košťálová kedysi a dnes
Romana kedysi a dnes. Nájdete rozdiel?

„Včera sme točili nové video, ktoré bude už čoskoro vonku. Bude to zasa niečo iné. Dalo nám to zabrať celý deň – preto tá pizza. Povedala som si, že si zaslúžim,“ objasnila Romana svoj spôsob sebaodmeňovania. „Uvidíte aj Majkyho. Otázky, že prečo keď sa nebavíme a som si ho blokla, išiel do toho… Tak viete, ľudia sa pohádajú, potom sa zvyknú udobriť alebo ide o prácu alebo sa nemusíte starať! My si to už vybavíme!“

Romanu, ktorá bežne odpovedá na veci, na ktoré podľa vlastných slov odpovedať nechce, teda, zdá sa, čoskoro opäť uvidíme v reklame na zatiaľ neznámy produkt či službu.

Romana Košťálová reklama
Všetko naznačuje tomu, že reklama sa bude týkať fitness a zdravého životného štýlu.

Zdroj: Instagram/romii_y | Foto: Instagram/romii_y, TV Markíza