andrea vargova

Keď tridsaťročná Andrea Vargová prišla do televíznej šou Najväčší víťaz vážila cez 100 kilogramov. Ambiciózne žieňa na sebe zamakalo a keď zo svetiel reflektorov Andrea odchádzala, bola z nej blondínka, štíhla ako prútik. Zdá sa však, že obávaný jojo efekt postihol aj vždy usmiatu Prešovčanku! 

 

Opäť pribrala! Andrea Vargová sa po odchode z televíznej šou Najväčší víťaz, kde sa prebojovala až do finále, dušovala že jej staré pažravé ja je už nadobro preč. Zdá sa však, že aj keď sa mladá Prešovčanka pred kamerami snažila, po príchode domov sa jej opäť podarilo nabrať neželané kilogramy.

„Áááno pribrala som, áááno mám tmavé vlasy a ááno som spokojná,“ zverila sa Andrea na sociálnej sieti. Ďalej prezradila, že prvých 5 kilogramov pribrala už tesne po opustení natáčania. Užívala si komplimenty na novú postavu, no cvičenie a zdravá strava išli bokom. Andrea zmenila aj farbu vlasov, nakoľko z televíznej reality šou odchádzala ako blondína a čoraz viac sa začína podobať na zábery z jej minulosti.

Tento negatívny trend v Andreinom správaní stopli až správy od jej televíznych trénerov. Aďu kontaktoval Jany Landl s výstrahou, že by sa mala okamžite spamätať a začať na sebe znovu makať. Zdá sa, že bruneta si jeho slová vzala k srdcu, nakoľko sociálne siete zaplavila fotografiami zdravého jedla a zábermi z posilky.

Andrea Vargová po ukončení šou Najväčší víťaz

andrea vargova

vargova

Andrea Vargova dnes

andrea vargova

andrea vargova

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram