Obľúbený moderátor Marcel Forgáč je už roky vášnivým horolezcom s zdolal už mnoho výstupov. Jeho ohromné zážitky zachytávajú aj snímky, s ktorými sa rád pochváli na svojich sociálnych sieťach. Prednedávnom ukázal fotografiu z mladosti, z ktorej vám padne sánka

O tom, že Marcel Forgáč patrí k naším top moderátotom niet pochýb, no málokto by tušil, akej adrenalínovej záľube sa popri práci venuje. K jeho najväčším hobby patria hory. Marcel zdolal už mnoho dobrodružných výstupov, v minulosti bol dokonca členom expedície na Mt. Everest, kde vyliezol až do výšky 6600 metrov nad morom.

Bol som tam ako robotník. Boli to roky, keď som intenzívne liezol, veľa v Tatrách v zime. Pôvodne som tam šiel ako člen podporného tímu, dokonca aj ako kuchár, lebo v základnom tábore je veľmi dôležité, či vám varí Európan alebo šerpa. Bolo to celé pre mňa poctou, lebo na expedície sa neberú blbci. Nikdy som však nebol ten horolezec, ktorý by mal vrcholové ambície. Horolezectvu sa však stále venujem,“ zaspomínal Marcel.

V zbierke ma aj mnoho fotografií, ktoré zachytávajú moderátorovu dobrodružnú povahu. Pár z nich uverejnil aj na svojich sociálnych sieťach. Jednej z archivovaných záberov je ešte z moderátorových „mládi“, na ktorom ho určite nespoznáte.

Foto: Instagram/marcelforgac