Od poslednej klapky legendárneho, filmového muzikálu “Diskopříběh” uplynulo už neuveriteľných 31 rokov a jeho hlavní hrdinovia sa od tých čias poriadne zmenili. Poďte sa spoločne s nami pozrieť, ako dopadli Eva a Jirka v reálnom živote!

Komediálny muzikál s názvom Diskopříběh, bol natočený v Československej Socialistickej Republike ešte roku 1987. Havné role Evy a Jirky stvárnili toho času mladučká 15 ročná Miariana Slováková (dnes Konečná) a 16 ročný Rudolf Hrušinský. Čo sa s nimi stalo?

Mariana Konečná (Slováková)

Hoci mal Diskopříběh obrovský úspech, Mariane brány do sveta filmu neotvoril. Krátko po poslednej klapke sa presťahovala do Bratislavy, no ako sama priznáva, po uvedení filmu do kinosál ostalo ticho a žiadnu významnú rolu jej nikto neponúkol. Približne o tri roky neskôr odcestovala do Švajčiarska, neskôr sa vydala a začala podnikať v oblasti predaja výriviek, saun a bazénov.

Rudof Hrušinský (najmladší)

Paradoxne aj pre propagonistu hlavnej mužskej postavy ostali brány filmového sveta zatvorené. V ďalších rokoch sa mu nepodarilo získať žiadnu významnejšiu rolu a nakoniec odcestoval do Španielska, kde údajne podnikal v reštauračnom priemysle. Podľa informácií z roku 2015 sa oženil v Taliansku.

Zdroj/Foto: wikipedia, Facebook, YouTube