Od poslednej klapky legendárneho, filmového muzikálu “Discopříběh” uplynulo už neuveriteľných 31 rokov a jeho hlavní hrdinovia sa od tých čias poriadne zmenili. Poďte sa spoločne s nami pozrieť, ako dopadli Eva a Jirka v reálnom živote!

 

Komediálny muzikál s názvom Discopříběh, bol natočený v Československej Socialistickej Republike ešte roku 1 987. Havné role Evy a Jirky stvárnili toho času mladučká 15 ročná Miariana Slováková (dnes Konečná) a 16 ročný Rudolf Hrušinský. Čo sa snimi však stalo?

Mariana Konečná (Slováková)

Hoci mal Discopříbéh obrovský úspech, Mariane brány do sveta filmu neotvoril. Krátko po poslednej klapke sa presťahovala do Bratislavy, no ako sama priznáva, po uvedení filmu do kinosál ostalo ticho a žiadnu významnú rolu jej nikto neponúkol. Približne o tri roky neskôr odcestovala do Švajčiarska, neskôr sa vydala a začala podnikať v oblasti predaja výriviek, saun a bazénov.

Rudof Hrušinský (najmladší)

Paradoxne aj pre propagonistu hlavnej mužskej postavy ostali brány filmového sveta zatvorené. V ďalších rokoch sa mu nepodarilo získať žiadnu významnejšiu rolu a nakoniec odcestoval do Španielska, kde údajne podnikal v reštauračnom priemysle. Podľa informácií z roku 2 015 sa oženil v Taliansku.

Zdroj/Foto: wikipedia, facebook, youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!