Rozhodne nie sme pánsky magazín, no chlapi nás čítajú rovnako často, ako ženy, takže prečo by sme vám nemali urobiť radosť? Dnes sme si pre vás pripravili fotošpeciál v podobne rebríčka 5 vôbec najvyhľadávanejších, slovenských herečiek pre dospelých!

 

Mimochodom, ak by vás zaujímal podobný rebríček aj v Českom či dokonca v celosvetovom merítku dajte nám vedieť do komentárov a uvidíme čo sa s tým dá robiť. Možno, že u nás v redakcií nájdeme aspoň jedného chlapa, ktorému by sa chcelo pol dňa stráviť nad péčkom… 😛

Fotošpeciál – 5 najvyhľadávanejších SLOVENSKÝCH herečiek pre dospelých:

Lucianna Karel:

Jej vlastné meno nepoznáme, no jedná sa o 25 ročnú Bratislavčanku, ktorá svoju karieru odštartovala ešte ako 19 ročná. Začínala pod menom Timea Bella a jej miery sú 81-60-86… Pokiaľ by ste z tejto bratislavskej devy chceli vidieť viac, istotne viete, kde hľadať 3:)

Roxy Taggart:

Vlastnym menom Adriana Takácsová nikdy neprezradila odkiaľ presne pochádza, no zato sme sa dozvedeli iné veci. Narodila sa 6. januára 1987, meria 170 cenťákov a váži cca 55 kíl. Miery sú 85-62-91 a v brandži sa pohybuje už od 18 rokov…

Claudia Rossi:

Civilné meno Veronika Kožíková narodená 13. apríla 1983 bola svojho času azda najúspešnejšou slovenkou v péčkovej brandži. Vysoká 165 cm, váha 50 kilogramov s mierami  82-63-89.

Kyla Cole:

Vlastným menom Martinka Jacová. Narodená 10. novembra 1978 v Prešove. V biznise sa začala pohybovať ešte v roku 1 999. Počas aktívnej kariéry získala niekoľko prestížnych ocenení a dokonca sa stala tvárou slovenskej hry GODS: Lands of Infinity. Vysoká 170 cenťákov, váha 55 kilogramov a miery boli svojho času 92-64-92.

Angel Dark

Našu päťku dnes uzatvorí opäť východniarka, tentokrát rodáčka z Michaloviec. Vlastným menom Viktória Knezová narodená 11. apríla, roku 1982. V brandži sa pohybuje od roku 2002 a od tých čias si zahrala v stovkách snímok. Vysoká je 175 centimetrov, váha 54 kilogramov a jej miery sú 81-61-94.

Takže chlapi, to bude na dnes všetko a teraz hor sa do bližšieho štúdia..

Anketová otázka:

Pozriete si dnes večer niektorú v akcií? 🙂

Loading ... Loading ...

Zdroj/Foto: Instagram, manmagazin.sk, facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta! PS: Si mladý/á, akčne naladený/á, vyznáš sa v hrách a dobre sa orientuješ vo virálnych videách z celého sveta? Určite nám napíš na adresu [email protected]! Možno z teba urobíme nového redaktora FUNmagazínu!