Ženy sú vo všeobecnosti veľmi háklivé na témy, ktoré sa dotýkajú ich váhy či postavy. O to  viac sa to nežného pohlavia dotkne, ak im nepekný prívlastok na oči vyhodí ich partner. To, že máte kilá navyše, veľký zadok či že v šatách vyzeráte ako “hurka” vie od partnera riadne zabolieť!

 

Mladé dievča Miranda sa s “komplimentom” od frajera popasovala po svojom. Na spoločnej večeri s rodičmi všetko vyzeralo fajn. Až kým sa spoločne strávený čas neskončil a on na ňu len po piatich týždňoch randenia vyrukoval s neuveriteľnou reakciou. “Povedal mi: To ako si sa dnes správala bolo nechutné a neatraktívne.” vyjadrila sa Miranda pre dailymail.co.uk.

Samozrejme, že po tomto incidente došlo k rozchodu a to skutočne originálnym spôsobom. Miranda zverejnila na svoj twitterový profil fotografiu v štýle “pred” a “po”. Na jednej pózuje so svojím už ex a na druhej je z nej odstrihnutý. K fotke pridala aj trefný komentár: “Po tom, ako som bola nazvaná nechutnou, som sa za noc zbavila 90 kíl. (Obrázok pred a po)”.

Keď Miranda pustila chalaniska k vode, on mal ešte tú drzosť, aby jej hodinu po rozchode zavolal a nahučal na ňu, aby sa mu ospravedlnila za to, že ho nechala. Chlapec asi nemá všetkých päť pohromade.

Zdroj/Foto: Twitter, dailymail.co.uk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ďumbi
Smiech je liek na všetko, a preto sa stala súčasťou FunMagazin-u. Ak jej článok rozosmeje, čo i len jedného človeka, má to zmysel. Miluje komédie, paródie a dáva za pravdu výroku, že škodoradosť, je najväčšia radosť :)