Vážiť 114 kíl nie je až taká katastrofa, avšak ak sa necíte vo svojej koži dobre a navyše vás váš partner uráža, nie je to nič príjemné. Britney sa od 17-stich stravovala výhradne vo fast foodoch a jedla len rôzne polotovary, ktoré si pripravila rýchlo a pohodlne, doma v mikrovlnej rúre. Dnes je všetko inak, jej účet na Instagrame sleduje takmer 250 tisíc fanúšikov. 

33-ročná Britney Vest pochádza z Kalifornie a s váhou bojovala už odmalička, vysokú hladinu cholesterolu mala už ako dvojročná.

Radšej ju nechali stravovať sa nezdravým jedlom, čo viedlo k diagnostikovanej obezite už keď mala 8. Ručičke na váhe sa zastavila na čísle 114, avšak ani to ju nemotivovalo niečo so sebou robiť. Jej milujúca babička dokonca bola ochotná dať jej peniaze za každý kilogram, ktorý sa jej podarí schudnúť! Ani to však Britney nepomohlo.

Čo sa zmenilo?

Chlap, ktorého ľúbila ju urážal a robil si z nej srandu. Navyše jej povedal, že ak nezhodí, opustí ju. Nakoniec aj tak urobil a pre Britney bolo toto veľkým spúšťačom. Prihlásila sa do programu “Weight Watchers”.

V priebehu dvoch rokoch zhodila na vysnívanú váhu 72 kíl a babička jej za odmenu zaplatila plastickú operáciu odstránenia kože. Momentálne je z nej úspešná fitness blogerka a ako sama hovorí, až teraz našla svoje pravé ja. Cíti sa skvelo a sebavedomo 🙂

Takto vyzerala ešte pred niekoľkými rokmi

Dnes je z nej fitness trénerka a influencerka

Foto/Zdroj: Instagram/ fittybritttty