Miro Judt (33) bol typický chlap v jeho veku. Žil v malom mestečku, mal svoju prácu a po večeroch si rád zajedol rýchle občerstvenie, sladené nápoje a sladkosti. Aj keď nebol extrémne pri tele, jeho frajerka zhodnotila, že je tučný, zbalila si svoje kufre a po 6 rokoch ho nechala.

Miro nechápal, čo sa deje, no to ešte netušil, že kopačky od frajerky sú tá najlepšia vec na svete. Rozhodol sa ale, že nebude vyplakávať v krčme nad nespravodlivým osudom a radikálne zmenil svoj život. Dal sa na zdravú výživu a bodybuilding a čoskoro začalo byť vidieť zaslúžené výsledky. Neskôr začal spolupracovať s firmou na proteínové doplnky, kde v súčasnosti aj pracuje. V tom momente sa mu splnil jeho sen a okrem toho, že jeho telo je hora svalov, pracuje navyše v oblasti, ktorá ho baví.

Aj keď sa mu darilo skvele, stále to nebolo to najlepšie. Počas cvičenia sa zoznámil so ženou, ktorá predstavuje stelesnenú dokonalosť – modelkou Viktóriu. Miro si ju teraz nevie vynachváliť a priznal, že Viktória je to najlepšie, čo sa mu v živote stalo. Časom začali, samozrejme, cvičiť spoločne a vzájomne sa v zdravom životnom štýle podporujú. A čo s odstupom času odkazuje vypracovaný bodybuilder svojej bývalej? „Ak ma teraz vidí moja ex, dúfam, že jej došlo, o čo prišla.“

Zdroj/Foto: facebook ladbible.com