Nechať svojho priateľa ísť na dovolenku s kamarátmi je vždy určitý risk. Množstvo skonzumovaného alkoholu totiž môže zatieniť uvažovanie a v kombinácii s peknými dievčatami v plavkách to môže dopadnúť priam katastrofálne. Táto slečna sa však naozaj vynašla! 

Korie Heyward má 18 rokov a so svojím 22-ročným priateľom Jakeom majú malú dcérku…

Jake sa so svojimi kamarátmi chystal na dovolenku do destinácie Malia na gréckom ostrove Kréta. Aby sa však držal ďalej od iných dievčat a nelákalo ho podviesť svoju priateľku, Korie vymyslela priam diabolský plán. Nechala vyrobiť originálne tričko so svojou podobizňou, ku ktorej napísala: “Ak toto dokážeš čítať, stojíš príliš blízko. Prosím ťa, drž sa ďalej!” Na druhej strane bola fotka spolu s ich dcérkou a slovami: “Milujem svoje dievčatá a nenávidím všetky dievčatá v Malii!” 

Jake si najskôr myslel, že si robí srandu a vôbec sa mu tento nápad nepáčil, no napokon to zobral ako vtip a spolu sa na tom dobre zabavili. Korie to okomentovala slovami, že niektorí ľudia ju mohli považovať za šialenú, ale išlo naozaj len o vtip. Obliekli by ste si také tričko vy? 😀

Zdroj/Foto: lailasblog.com, Facebook